Projektant MaR

Jméno/Firma
AVANT investiční společnost, a.s.
Pracoviště
Brno
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
25. 9. 2024

Pro naši společnost Synerga a.s. hledáme kolegu/kolegyni na pozici Projektant MaR.

Společnost Synerga a.s. poskytuje komplexní dodávky v realizaci technických zařízení budov, systémy automatizace budov včetně inteligentních (Měření a regulace, Slaboproudých a bezpečnostních technologií, Inteligentních budov, Energetických technologií) s následným servisem a provozem.

Náplň práce

  • tvorba projektové dokumentace pro administrativní budovy, zdravotnická zařízení, školská zařízení, a jiné…
  • tvorba projektové dokumentace pro technologické celky
  • komunikace se zadavatelem
  • koordinace s ostatními profesemi
  • návrh technického řešení
  • autorský dozor při realizaci

Požadujeme

  • vzdělání SŠ nebo VŠ nejlépe v oboru elektro
  • základní znalost slaboproudých a MaR systémů
  • praxe v oboru výhodou
  • znalost MS Office, řidičský průkaz skupiny B
  • znalost SW Autocad s praxí
  • důslednost, pečlivost a zodpovědnost při řešení projektů

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • flexibilní pracovní dobu
  • prostor pro seberealizaci
  • vzdělávání – angličtina, odborné semináře, 3D kreslení v Revitu
  • stravenkový paušál
  • 5 týdnů dovolené