Fakturant/ka / Invoicing Clerk

Jméno/Firma
RICOH Czech Republic s.r.o.
Pracoviště
třída 3. května 1118, Zlín
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Administrativa
Vytvořeno
25. 9. 2024

Pracovní nabídka

Požadujeme

 úplné střední odborné vzdělání,
 základní znalost a odbornost v oblasti fakturace,
 znalost základních účetních operací,
 výborné organizační a komunikační dovednosti,
 samostatnost, pečlivost a odpovědnost,
 znalost práce na PC (Microsoft Office,Outlook, Internet)-uživatelsky,

 anglický jazyk - středně pokročilý,
 praxe na obdobné pozici výhodou.

Nabízíme

 přátelské prostředí významné a stabilní společnosti na trhu ICT,
 motivující finanční ohodnocení ,
 pravidelné vzdělávací programy, semináře

 mobilní telefon (zvýhodněný zaměstnanecký tarif),
 příspěvek na stravování,
 Personal Days., CSR Days.

Náplň práce

 fakturace zboží a služeb poskytovaných společností ,
 správa vybraných odběratelských smluv na poskytované služby,
 vybrané účetní operace související s dodávkami zboží a poskytovanými službami,
 aktivní spolupráce s obchodními zástupci společnosti.