IT Analyst

Jméno/Firma
teamIT s.r.o.
Pracoviště
Praha
Požadované vzdělání
Základní
Profese
Informatika a IT služby
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
25. 9. 2024

Hledáme IT analytika (Medior) pro projekt PACOR (Payment core) v rámci velké finanční instituce.

Projekt PACOR:

  • Aplikace psaná na míru, plánovaná životnost 8 let.
  • Aplikace již existuje, je nasazená na klientech. Má aktuálně pouze dvě API vystavená vně.
  • PACOR má umožnit postupné přepnutí stávajícího bankovního světa plateb do nového světa plateb společnosti.
  • Primární schopností je možnost zakládat, měnit, mazat a provádět platby.

Náplň práce:

  • Navrhování řešení na základě zadaných specifikací.
  • Modelování v Enterprise Architectovi (logika služeb, návrh API, mapování API, návrh obrazovek, logický návrh databáze).
  • Modelování dle interních metodik.
  • Spolupráce s kolegy v týmu i mimo tým, jako jsou analytici, vývojáři, testeři, obchodní útvary a externí dodavatelé.
  • Poskytování podpory během testování.

Požadavky:

  • Praktické zkušenosti s tvorbou analýz (minimálně 3 roky).
  • Silné analytické a logické myšlení.
  • Znalost UML.
  • Znalost SQL, programování výhodou.
  • Znalost anglického jazyka (alespoň pasivní).
  • Kreativní přístup a týmová práce.
  • Spolehlivost a proaktivní přístup.

Výhodou:

  • Znalost prostředí velké finanční instituce nebo jiné korporátní (ideálně bankovní) kultury.

Nabízíme:

  • Možnost dlouhodobé spolupráce na IČO.
  • Splatnost faktur do 3 pracovních dnů!
  • Možnost spolupráce částečně z Home office.
  • Hledáme vícero analytiků s postupným náběhem.