Beauty consultant (sales associate)/Консультант красоте (Продавщица) - Old Town Prague 1

Jméno/Firma
HAVLÍKOVA APOTÉKA
Pracoviště
Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
25. 9. 2024

Chcete být součástí budování naší vlajkové lodi v centru Prahy? Právě bude otevřena prémiová prodejna

Hledáme komunikativní a energetické prodavačky, které baví dynamický prodej a jsou motivované komisí z prodeje. Svou měsíční odměnu máte ve svých rukou. Výše měsíční odměny není zastropovaná.

Do you want to be part of building our flagship store in the center of Prague? A premium store is about to open.

We are looking for communicative and energetic sales associates who enjoy dynamic sales and are motivated by commissions. Your monthly reward is in your hands. The amount of the monthly reward is not capped

Хотите стать частью нашего флагманского магазина в центре Праги? Скоро открываемся!

Мы ищем общительных и мотивированных продавщиц, которые заинтересованы в динамических продажах и которые мотивированы комиссией от продаж. Ваше ежемесячное вознаграждение зависит от вас. Финальный размер ежемесячной зарплаты зависит от процента совершенных продаж.

Na trhu s organickou kosmetikou jsme byli mezi prvními. Na své zaměstnance a jejich práci jsme patřičně hrdí a rádi přivítáme nové členy týmu v naší prodejně. Hledáme spolehlivé a pracovité kolegy, kteří se postarají o to, aby odcházel zákazník spokojený a s úsměvem na tváři, se semínkem sebelásky k tomu ????

V současné době hledáme novou tvář do našeho nového týmu v historickém srdci Prahy. Rádi prodáváte zboží, kterému 100% důvěřujete? Tak to jste na správné adrese, protože právě hledáme nadšenou, reprezentativní a loajální posilu, která nejenže sdílí naši lásku k organické kosmetice, ale také má potenciál stát se klíčovým hráčem jako Vedoucí/m prodejny za nadstandardní ohodnocení.

Připojte se k nám a společně tvořme z každé návštěvy u nás nezapomenutelný zážitek. Zanechte stopu v podobě krásy a lásky v naší kosmetické rodině!

Kdo jsme?

Jsme česká organická kosmetika a jsme na trhu už 10 let. Do naších produktů dáváme nejen kus lásky ale i suroviny nekompromisní kvality.

A protože jsme úspěšní, hledáme nové poradkyně krásy (prodejce) na plný i zkrácený úvazek do naší NOVÉ prodejny, která bude zároveň i naší vlajkovou lodí.

Pojďte nám s tím pomoct ????

  • Po úplném zaškolení a plném nasazení na vlajkové prodejně je u nás možno si vydělat nadstandardní ohodnocení, záleží jen na Vás :-).
  • Nabízíme Vám nástupní mzdu ve výši 30 000 Kč, která se po úspěšném dokončení zkušební doby zvyšuje na 40 000 Kč a k tomu patří provize bez stropu!
  • Stabilní zaměstnání, férové podmínky, výplatu vždy včas
  • Stravenkový paušál vyplácíme do výplaty
  • Připlatíme za víkendovou práci
  • Sleva na zboží 40%
  • Ve zdravém těle zdravý duch - proto Vám přispějeme na Multisport kartu
  • Nabízíme flexibilitu a individuální přístup při tvorbě směn, volna, dovolených a další
  • 3 dny volno při zdravotní indispozici tzv. sick days

Co Vás čeká:

  • Budete tváří Love Brandu organické kosmetiky
  • Budete se podílet na chodu prodejny
  • Pracovat v týmu Vás baví, ale nevadí Vám pracovat i samostatně
  • Prodejny jsou v turistických zónách Prahy a v prodejně budete komunikovat primárně s cizinci a turisty
  • Výhodou může být - pokud prokážete své dovednosti a nadšení jako leader a zvládnete to sdílet se zákazníky i ostatními kolegy - je zde možnost karierního růstu na Vedoucí prodejny

Budeme si rozumět, pokud:

  • Máte vztah k přírodě a bio kosmetice
  • Umíte dobře naslouchat, poradit a prodat
  • Máte nadšení, nasazení, energii
  • chcete pečovat o prodejnu, zboží, ale i o sebe
  • jste připravení se učit a vzdělávat se ve svém oboru
  • Máte minimálně 1 rok zkušenost z aktivního prodeje
  • Mluvíte anglicky - na úrovni min. B1

V případě, že organická BIO kosmetika Vás zajímá a komunikace se zákazníkem je pro Vás potěšením - neváhejte a obratem nám zašlete svůj životopis s fotkou a motivačním dopisem v AJ a v ČJ.