Key Account Manager

Jméno/Firma
Antal International s.r.o.
Pracoviště
Praha
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Prodej a obchod
Požadované vzdělání
Vyšší odborné
Vytvořeno
25. 9. 2024

Pro našeho významného klienta, lídra v oblastí inovativních interiérových řešení hledáme Key Account Managera. Čeká Vás práce s prestižními klienty a hledání nových obchodních příležitosti.

Co vás čeká

  • Rozvoj vztahů s klíčovými zákazníky.
  • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí.
  • Prezentace společnosti zaměřující se na interiérové řešení pro kanceláře
  • Vyjednávání obchodních podmínek a uzavírání smluv.
  • Udržování a rozšiřování kontaktů v oboru.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Zkušenosti v prodeji, ideálně v oblasti nemovitostí nebo nábytku/interiérových řešení.
  • Schopnost vést obchodní jednání a uzavírat kontrakty.
  • Silná orientace na klienta a schopnost budovat dlouhodobé vztahy.
  • znalost angličtiny – B2.

Co vám můžeme nabídnout

  • Možnost pracovat pro dynamickou firmu s mezinárodním dosahem.
  • Atraktivní platové podmínky včetně provizí za úspěšně uzavřené obchody.
  • Příležitost k osobnímu a profesnímu rozvoji.