Reportér pro Super.cz

Jméno/Firma
Seznam.cz, a.s.
Pracoviště
Slezská 2127/13, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Marketing, média a reklama
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
25. 9. 2024

Baví vás být u toho, co se právě děje? Nejste typ do kanclu, ale chcete být v terénu? Máte čuch na atraktivní témata a nevadí vám počkat si na ten nejlepší záběr? Pak čtěte dál.

Redakce Super.cz posiluje tým a hledá samostatného reportéra onlinu.

Co požadujeme

  • Zkušenosti s natáčením (zkušenosti s focením jsou výhodou).
  • Zrcadlovku i kameru byste měl mít v ruce a znát jejich možnosti a funkce. Nečekáme oscarový film, ale musí to nějak vypadat (a znít).
  • Časovou flexibilitu a ochotu. Jsme online, tudíž nemáme jasně ohraničenou pracovní dobu a fungujeme 24/7, tedy i večer nebo v noci. Je proto možné, že vás odvoláme z nedělního obědu u babičky, oslavy narozenin tchyně nebo hodobožové pohádky. Čert nespí a v bulváru to platí dvojnásob.
  • Akčnost, drive a samostatnost. Je potřeba, aby vás práce bavila, na výsledku je to znát.
  • Je pro nás zásadní, abyste vlastnili ŘP skupiny B a aktivně řídili.

Co budete dělat

  • Budete sledovat aktuální dění, mít alespoň základní přehled o českém šoubyznysu a být připraven kdykoli vyrazit do terénu.
  • Točit, fotit, ptát se. Zadání si řekneme spolu, následně vyrazíte do akce, kde už budete fungovat po vlastní ose, abyste přinesli co nejlepší materiály – fotky, videa, v případě potřeby i doplňující informace z „místa činu“.
  • Někdy bude zadání jasné a rychlé, jindy si počkáte. Trpělivost, ale přináší růže, v našem případě atraktivní odměnu. Dobrou práci umíme ocenit.

Co vám můžeme kromě standardních benefitů nabídnout

  • Zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti.
  • Veškerou technickou podporu.
  • Atraktivní ohodnocení.
  • Spolupráce je možná na HPP nebo na IČO.

Odkaz na naše kariérní stránky https://o-seznam.cz/kariera/459552-reporter-pro-super-cz/