Péče o dárce a dárkyně

Jméno/Firma
APERIO - Společnost pro zdravé rodičovství, z.s.
Pracoviště
Dřevná 382/2, Praha
Úvazek
Zkrácený
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Prodej a obchod
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
25. 9. 2024

Zajímají tě témata z oblasti rodičovství, sólo rodičovství, porodnictví a work-life balance?

Umíš naslouchat a rád/a komunikuješ s lidmi?

Rád/a se učíš novým věcem a hledáš flexibilní práci?

Pokud je ti to blízké, máme pro tebe zajímavou nabídku práce / brigády na pozici specialista telefonické péče o dárce!

Náplň práce:

  • přátelské telefonické rozhovory a navazování vztahů s lidmi, kteří sledují nebo podporují Aperio
  • péče o dárce a motivace k pravidelné finanční podpoře Aperia
  • zjišťování zpětné vazby na naše služby
  • práce s databází kontaktů - NEjedná se o tzv. “studené” kontakty (máme dostatek kontaktů na lidi, kteří již naše služby využili, nebo o ně projevili zájem)
  • zaznamenávání informací o kontaktu s dárci
  • zapojení se do týmu a podílení se na dalších fundraisingových projektech

Nabízíme:

  • smysluplnou práci ve skvělém kolektivu
  • nástupní mzda 180 Kč/h + bonusy podle výsledků
  • dlouhodobou spolupráci , zpočátku formou DPP, následně po dosažení limitu 300 hod. formou DPČ
  • flexibilní pracovní dobu s prací převážně z domova, částečně v kanceláři v Praze (účast na školeních a poradách)
  • účast na rozvoji individuálního fundraisingu a finanční nezávislosti Aperia
  • získání zkušenosti s prací v neziskovém sektoru
  • otevřené možnosti dalšího vzdělávání a seberozvoje
  • příjemné pracovní prostředí v kancelářích na Palackého nábřeží, nedaleko Karlova náměstí

Požadujeme:

  • 15 - 20 h týdně vašeho času (dle domluvy)
  • komunikativnost
  • empatii a umění naslouchat
  • pohotovost a schopnost improvizace
  • samostatnost a spolehlivost
  • chuť učit se novým věcem
  • oceníme iniciativu a nové nápady
  • zkušenosti s G - suite a Salesforce výhodou
  • nadšení pro aktivity Aperia

Pokud tě nabídka zaujala, zašli nám svůj životopis a pár vět o tom proč jsi ideálním kandidátem na tuto pozici.

První kolo výběrového řízení proběhne telefonicky, v rámci druhého kola se setkáme online nebo osobně u nás v kanceláři.