EXPORTNÍ KONZULTANT s možností výjezdu do zahraničí

Jméno/Firma
Česká agentura na podporu obchodu
Pracoviště
Štěpánská 567/15, Praha
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Profese
Prodej a obchod
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
25. 9. 2024

Exportní konzultant s angličtinou a dalšími jazyky s předpokladem výjezdu na zahraniční kancelář

Náplň práce:

  • nabídka služeb vládní agentury CzechTrade vč. akviziční činnosti (zahrnuje: osobní jednání s potenciálními klienty, prezentace služeb, participace na odborných seminářích, telefonická a emailová komunikace s klienty)
  • jednání s TOP managementem firem a analýza jejich exportní připravenosti
  • exportní poradenství českým malým a středním firmám
  • spolupráce se stávajícími zahraničními kancelářemi agentury v rámci služeb agentury
  • příprava a realizace účastí na zahraničních veletrzích, výstavách a misích
  • konzultační činnost
  • v případě dobrých pracovních výsledků možnost výjezdu na zahraniční kancelář

Požadujeme:

  • státní příslušnost ČR
  • znalost českého jazyka na min. úrovni C2 (podmínkou)
  • znalost anglického jazyka a druhého jazyka na úrovni B2 (podmínkou)
  • další jazykové znalosti výhodou (preference portugalština, arabština)
  • ukončené vysokoškolské vzdělání min. v bakalářském stupni (podmínkou) - v případě studia v zahraniční nutnost nostrifikace
  • praxe v mezinárodním obchodě a exportu (výhodou)
  • aktivní znalost používání PC (MS Office, internetové vyhledávače)
  • řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
  • samostatnost, analytické myšlení
  • profesionální vystupování, komunikační a prezentační dovednosti

Nabízíme:

  • možný nástup: ihned
  • pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • místo výkonu práce Praha s perspektivou výjezdu na zahraniční kancelář
  • odměňování v souladu s pravidly stanovenými pro příspěvkové organizace, Stupnice platových tarifů podle platových tříd a platových stupňů pro zaměstnance uvedené v § 5 odst. 1 NV č. 341/2017 Sb. (10. platová třída+ osobní ohodnocení)
  • příspěvky na stravování a penzijní připojištění
  • příspěvek na odborné vzdělávání a jazykové kurzy
  • 5 týdnů dovolené, 4 dny sick days

V případě zájmu nám zašlete nejpozději do 25.10.2024 motivační dopis a strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce.

Odpovědí na tento inzerát bere uchazeč na vědomí, že jím poskytnuté osobní údaje budou zpracovávány v souladu s podmínkami agentury CzechTrade, které jsou zveřejněny na webové stránce https://www.czechtrade.cz/ochrana-osobnich-udaju, a uděluje souhlas s tím, aby agentura CzechTrade zpracovávala jeho osobní údaje po dobu pěti let od jejich získání pro účely dalšího oslovení uchazeče při obsazování pracovního místa, pro které může být uchazeč vhodným kandidátem.