Vývojář FPGA a embedded systémů

Jméno/Firma
Pramacom Prague spol. s r.o.
Pracoviště
Tlumačovská 1097/30, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Informatika a IT služby
Vytvořeno
25. 9. 2024

Do příjemného a přátelského kolektivu hledáme kolegu či kolegyni na pozici programátora se zaměřením na vývoj FPGA. Jsme česká firma s dlouholetou tradicí v oboru radiokomunikačních a IT technologií, která se zaměřuje na provoz a údržbu radiokomunikační sítě integrovaného záchranného systému.

Pracujeme na mnoha zajímavých a různorodých projektech, ve kterých se najde využití pro člověka znalého programování embedded systémů a FPGA (Verilog, VHDL). Tato pozice je vhodná i pro vývojáře, kteří s programováním FPGA teprve začínají - méně praktických zkušeností s programováním FPGA čipů lze kompenzovat snahou a ochotou naučit se vše potřebné.

Co budete dělat?

  • Analyzovat zadané problémy, navrhovat jejich řešení a následně je implementovat do FPGA
  • Navrhovat a vyvíjet firmware pro embedded systémy
  • Testovat aplikace před jejich nasazením
  • Vytvářet dokumentace ke svým projektům a aplikacím

Co bychom od Vás chtěli?

  • Ukončené SŠ vzdělání
  • Znalost technologie FPGA
  • Znalost AJ alespoň na technické/pasivní úrovni
  • Ochotu učit se nové věci - postupy, programovací jazyky i technologie
  • Samostatnost a zodpovědnost
  • Analytické myšlení a systematický přístup k řešení zadaných úloh

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, pro kterou je spokojenost vlastních zaměstnanců jednou z priorit
  • Flexibilní pracovní dobu s možností homeoffice
  • 25 dnů dovolené a 8 sick days
  • Práci v neformálním a přátelském kolektivu
  • Moderní pracovní prostředí
  • Podporu kolegů
  • Práci se zajímavými technologiemi
  • Příspěvek do penzijního fondu a životní připojištění
  • Příjemné pracovní prostředí se skvělou dostupností MHD (metro i autobus) a vlastním parkovištěm
  • Zaměstnanecké benefity jako mobilní telefon, notebook, občerstvení na pracovišti, osobní automobil pro soukromé účely, stravenkový paušál, volný vstup do fitness centra
  • Možnost osobního rozvoje a zvyšování kvalifikace

Jedná se o práci na plný úvazek se zkušební dobou 3 měsíce. První rok je na dobu určitou, pak už na dobu neurčitou. Pracoviště je na Tlumačovské 1097/30 v Praze (Stodůlky). Nástup je možný buď ihned nebo podle dohody.

V případě zájmu stiskněte tlačítko "Odpovědět" a pošlete nám pár slov o sobě a přiložte pokud možno i svůj životopis, ideálně i FPGA portfolio. Jakmile dostaneme Vaši odpověd, projdeme si ji a budeme Vás kontaktovat. Těšíme se na případnou spolupráci.