FINANČNÍ CONTROLLER

Jméno/Firma
Austin Detonator s.r.o.
Pracoviště
Jasenice 712, Vsetín
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Finance a ekonomika
Vytvořeno
25. 9. 2024

Baví Vás statistiky, analýzy, práce s čísly? Excel ovládáte na výborné úrovni? Máte znalost účetnictví?

Co vás čeká

  • Tvorba výkazů, reportů a analýz pro vedení společnosti
  • Tvorba rozpočtů, forecastů, jejich sledování a vyhodnocování
  • Metodické řízení a koordinace v oblasti účetnictví
  • Finanční analýzy a kalkulace
  • Vyhodnocování a řízení výkonnosti podniku
  • Ekonomické řízení projektů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Vysokoškolské vzdělání ekonomického směru, vhodné i pro absolventy
  • Znalost finančních analýz
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni (min. B2)
  • Pokročilá znalost MS Office (zejména MS Excel)
  • Analytické a logické myšlení
  • Proaktivní přístup, svědomitost a pečlivost

Výhodou bude, pokud budete mít

  • Znalost českého účetnictví a daňových zákonů, USGAAP nebo IFRS
  • Pracovní zkušenost na obdobné pozici

Co vám můžeme nabídnout

  • Možnost profesního růstu v úspěšné a ekonomicky stabilní mezinárodní společnosti
  • Účast na zajímavých mezinárodních projektech napříč společností
  • Podporu při zapracování
  • Širokou škálu benefitů – 13. plat, 25 dnů dovolené, dotované závodní stravování, příspěvek na dojíždění, na penzijní připojištění, na benefitní kartu a mnoho dalších
  • Místo výkonu práce Vsetín
  • Možnost využití homeoffice
  • Nástup možný ihned

Uzávěrka přihlášek: 20. 10. 2024