Všeobecná / psychiatrická sestra do Centra duševního zdraví Svitavy

Jméno/Firma
Oblastní charita Polička
Pracoviště
Wolkerova alej 209/12, Svitavy
Úvazek
Plný, Zkrácený
Požadované vzdělání
Vyšší odborné
Profese
Zdravotnictví, farmacie
Vytvořeno
25. 9. 2024

Centrum duševního zdraví Svitavy hledá kolegu/kolegyni na pozici všeobecná/psychiatrická sestra

Náplň práce:

  • Přímá práce s lidmi s různými psychickými a sociálními obtížemi terénní a ambulantní formou
  • Diagnostická a léčebná práce s klienty/pacienty, využití metody case managementu
  • Psychická podpora klientů/pacientů při řešení těžkých životních situací
  • Edukace klientů/pacientů – nabývání kompetencí, informovanost, schopnost řešit problémy
  • Spolupráce s rodinami klientů/pacientů, s praktickými lékaři, psychiatry, psychology, sociálními pracovníky, opatrovníky ad.
  • Administrativa – evidence úkonů a klientských/pacientských dokumentací
  • Pravidelné porady týmu, supervize a intervize

Nabízíme:

  • Práci na úvazek: 0,75 – 1,0
  • Nástup od 1. 1. 2025, příp. dle dohody
  • Mzdu: 35.000 Kč – 38.000 Kč (při plném úvazku)
  • Zázemí služby: Svitavy
  • Podpora vzdělávání a seberozvoje: kvalitní zaškolení včetně kurzů, které Vás připraví na výkon práce, úhrada akreditovaného vzdělávání a možnost čerpání fondu pracovní doby na vzdělávání
  • Jednosměnný provoz od pondělí do pátku s pružnou pracovní dobou
  • 5 týdnů dovolené + 2 sick days, příspěvek na stravování, teambuildingové aktivity

Požadujeme:

  • VŠ/VOŠ/SŠ vzdělání (všeobecná nebo psychiatrická sestra)
  • Nejméně jeden rok aktivní praxe ve zdravotnictví (ideálně v oboru psychiatrie)
  • Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řízení
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Ochotu prohlubovat si vzdělání
  • Trestní bezúhonnost

Prosíme v případě zájmu kontaktujte vedoucího CDZ Bc. Štěpána Plecháčka pouze telefonicky - tel. 734 793 560, nikoliv přes odpovědní formulář. Děkujeme za pochopení.

Informace o Centru duševního zdraví Svitavy najdete také na webu Oblastní charity Polička, která CDZ provozuje.