Butik Manager ALO diamonds pro Prahu

Jméno/Firma
ALO jewelry CZ, s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
25. 9. 2024

Rádi byste vstoupili do světa šperků a luxusu? Chcete vést tým profesionálních prodejců? Zakládáte si na budování dlouhodobých vztahů se stávajícími i potencionálními klienty?

Pokud ano, nepropásněte skvělou šanci stát se novou manažerkou nebo manažerem butiku ALO diamonds v Praze!

???? Co budete dělat?

Vaše práce bude rozdělena do dvou hlavních oblastí:

  • práce s Vaším prodejním týmem - efektivně ho vést, motivovat, hodnotit a dále rozvíjet,
  • aktivní prodej šperků - budete se setkávat se stávajícími i potenciálními klienty a realizovat obchodní setkání.

Cílem je dosáhnout maximální míry profesionality během prodeje, zprostředkovat zákazníkům pozitivní zážitek z nákupu, pracovat na pozitivním vnímání značky a vyhledávat obchodní potenciál v daném regionu.

???? Vaše klíčové odpovědnosti budou:

  • dosahovat prodejní plány,
  • výběr šperků pro příslušný butik a zaškolování týmu,
  • rozvoj a motivace týmu.

???? Jsme hrdí na naši detailně propracovanou metodiku a systém školení v oblasti prodeje, které vám budou sloužit jako výborný nástroj k rozvoji Vás i Vašeho prodejního týmu. K tomu přidáte to, že jste:

  • obchodníkem tělem i duší,
  • schopen/ná komunikovat v angličtině,
  • silnou osobností s profesionálním vystupování,
  • předchozí prokazatelné výsledky v oblasti prodeje a zkušenost s řízením týmu,
  • rádi se učíte novým věcem,
  • jste zdravě ambiciózní.

Pokud Vás ještě k tomu láká svět diamantů a luxusu pak je ALO diamonds pro Vás tou pravou společností!

???? K pozici Vám nabízíme řadu benefitů, a to:

  • platové ohodnocení s velmi zajímavým bonusovým systémem
  • krásné pracovní prostředí
  • práci s luxusním zbožím
  • Multisport karta
  • firemní večírky

Neváhejte a zašlete nám Vaše CV, rádi se s Vámi potkáme.