Business Consultant pro dopravní systémy

Jméno/Firma
CGI CS&EE
Pracoviště
Londýnské náměstí 853/1, Brno
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Informatika a IT služby
Požadované vzdělání
Vyšší odborné
Vytvořeno
25. 9. 2024

Úlohou nového kolegy bude práce na aktuálně rozběhnutých projektech zejména v oblasti inteligentních dopravních systémů (ITS), které přinášejí výborné možnosti pro aplikaci nových technologií - systémy řízení dopravy, řešení založené na různých senzorech, Internet of Things, Big Data, atd. Také formují tradiční procesy, přístup k řízení provozu a zvyšují bezpečnost a pohodlí cestujících.

Náplň práce
• Konzultace s klientem ohledně požadavků a potřeb
• Vyjasňování IT a obchodních požadavků a jejich dopad na existující řešení
• Příprava obchodních nabídek a jejich prezentace klientům
• Příprava návrhů řešení (aplikační funkce, aplikační rozhraní, grafické rozhraní)
• Spolupráce na tvorbě a realizaci řešení s jinými týmy (testovací, vývojový, IT architekti)
• Objasňování zadání, ověřování postupů a jejich soulad s očekáváními klienta
• Péče o klienty i po ukončení projektu
• Budovaní profesionálních a dlouhodobých vztahů s klienty

Požadavky na pozici
• Velmi dobré analytické schopnosti, zaměření na byznys / klienta a orientace na výsledky
• Minimálně 3-letá zkušenost jako Byznys Analytik (ideálně v oblasti dopravy)
• Zkušenosti s realizací implementačních projektů
• Praktická znalost UML/BPMN diagramů, případně jiných analytických nástrojů
• Znalost modelování v CASE nástrojích (např. Enterprise Architekt) a základná znalost SQL je velkou výhodou
• Aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem

Benefity
• Účast na zisku společnosti (Profit Participation Plan)
• Firemní akciový program (Share Purchase Plan)
• Profesní rozvoj postavený na certifikovaných vzdělávacích programech
• 25 dní dovolené
• 3 sickdays
• Plně hrazená krátkodobá nemoc (do 30ti dní)
• 120 CZK stravenky
• Benefit plus program - 900 CZK/měsíc
• Flexibilní pracovní doba + možnost home office
• Bonus za doporučení
• A mnoho dalších!