Účetní

Jméno/Firma
INFRA, s.r.o.
Pracoviště
Tyršova 241, Stařeč
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Finance a ekonomika
Vytvořeno
25. 9. 2024

Hledáte příležitost, kde můžete naplno využít svůj potenciál a dovednosti v oblasti účetnictví?

Jsme společností s 20letou tradicí, která se zabývá vzděláváním a vývojem kvalitních výukových pomůcek, hraček, her a publikací pro učitele, rodiče a děti.

Právě teď hledáme dynamickou/dynamického účetní/účetního, který se v naší společnosti postará o vedení účetní agendy.

Náplň práce:

  • Vedení účetnictví společnosti v souladu s platnou legislativou a interními předpisy společnosti
  • Spolupráce při nastavení účetních postupů
  • Komunikace s finančními úřady, daňovým poradcem, správou sociálního zabezpečení, zdravotními pojišťovnami a ostatními orgány státní správy
  • Zpracování a podání přiznání k DPH a hlášení (přehledů) orgánům státní správy
  • Zodpovědnost za vlastní vzdělávání v rámci vykonávaných činností a pracovní pozice
  • Průběžná kontrola správnosti účtování
  • Sestavení účetních závěrek
  • Vedení personální a mzdové agendy, zpracování mezd
  • Archivace účetních, personálních a mzdových dokumentů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • Výborná orientace a znalost podvojného účetnictví
  • Orientace v účetních a daňových předpisech
  • Praxe v oboru
  • Znalost práce s účetními/ERP systémy
  • Znalost práce s MS Excel

Nabízíme:

  • Odpovídající mzdové osobní ohodnocení včetně motivačních složek
  • Práci na hlavní pracovní poměr na plný úvazek
  • 25 dnů dovolené
  • Osobní i profesní rozvoj
  • Práci v kolektivu mladých lidí