Vrchní rada v oddělení rozvoje sítí nové generace (SM166)

Jméno/Firma
Český telekomunikační úřad
Pracoviště
Sokolovská 58/219, Praha
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Profese
Státní zaměstnanci
Vytvořeno
25. 9. 2024

Český telekomunikační úřad podporuje rovnost žen a mužů a diverzitu v rozhodovacích pozicích. Z tohoto důvodu vítáme zájem žadatelek i žadatelů.

Náplň práce:

  • řešení problematiky využívání telefonních čísel, včetně problémů spojených s jejich zneužíváním,
  • příprava opatření k podpoře budování vysokorychlostních sítí elektronických komunikací,
  • spolupráce na vytváření metodiky pro oblast podnikání v elektronických komunikacích v reakci na technický a technologický vývoj,
  • spolupráce při přípravě právní úpravy pro sektor elektronických komunikací (zákon o elektronických komunikacích, související vyhlášky),
  • spolupráce na mezinárodní úrovni v pracovních skupinách sdružení evropských regulátorů BEREC.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání (magisterský stupeň),
  • znalost práce na PC (zejména MS Office),
  • aktivní znalost anglického jazyka,
  • zodpovědnost, analytické myšlení, samostatnost i schopnost týmové spolupráce,
  • chuť učit se novým věcem, aktivní přístup,
  • orientace v oblasti elektronických komunikací výhodou,
  • flexibilita pro účast na zahraničních pracovních cestách výhodou.

Nabízíme:

  • služební poměr na dobu neurčitou,
  • flexibilní pracovní dobu,
  • 5 týdnů dovolené, 5 dní sick days,
  • zaměstnanecké výhody (příspěvek na stravování, příspěvek z FKSP, MultiSport karta),
  • platové zařazení do 14. platové třídy,
  • možnost dalšího odborného i jazykového vzdělávání,
  • možnost osobnostního i profesního růstu,
  • příjemné pracovní prostředí (nikoliv open space),
  • přátelský kolektiv,
  • nástup možný v listopadu 2024,
  • vhodné i pro absolventy,
  • úspěšné kandidáty zaškolíme.

NEPŘEHLÉDNĚTE!

Výběrové řízení se řídí zákonem č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů. Podrobné informace a postup podání žádosti do výběrového řízení naleznete na: