ARCHITEKT - VIZUALIZÁTOR

Jméno/Firma
Prochazka & Partners s.r.o.
Pracoviště
Václavské náměstí 841/3, Praha
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Informatika a IT služby
Vytvořeno
25. 9. 2024

Chceš se stát součástí týmu architektů v dynamicky se rozvíjející společnosti, která je lídrem na trhu v oblasti komerčních nemovitostí? Podílet se na zakázkách interiérových vestaveb, kanceláří, barů, restaurací a například i zábavních center? Pokud jsi na obě otázky odpověděl ANO, pak hledáme právě TEBE!

Příklad naší realizace, kde jsme dělali jak architekturu, tak realizaci:

Tady je Tvůj budoucí šéf :-)

Náplň práce

  • Návrh kreativního konceptu
  • Tvorba 3D vizualizací, výkresové dokumentace, spaceplane
  • Příprava a spolupráce na prezentacích pro klienty
  • Spolupráce s exekutivním vedením nadnárodních firem
  • Dozorování realizace navržených projektů na stavbách
  • Důsledné dodržování termínů a odpovědnost za svěřený projekt

Očekáváme

  • VŠ v oboru architektura/stavitelství
  • Zájem o návrhy interiérů kancelářských prostor
  • Pracovní zkušenosti už jsi nějaké získal/a rámcově po dobu 1 roku a více, ideálně z prostředí návrhu kancelářských prostor
  • Znalost Sketchup, ArchiCAD, AutoCAD, Enscape
  • Komunikativní úroveň angličtiny
  • Ochota se učit novým věcem
  • No a samozřejmě nadšení pro práci a krásný design!

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days
  • Multisport kartu
  • dobře odvedenou práci dokážeme náležitě finančně ohodnotit
  • schopného a fajn šéfa týmu
  • příležitost pracovat na velmi zajímavých projektech se zajímavým rozpočtem
  • jsme pořadatel soutěže “Kanceláře roku”, takže kvalitní design je nám vlastí
  • pracujeme v moderních designových kancelářích na Václavském náměstí
  • Teambuildingové akce, kurzy angličtiny zdarma, občerstvení na pracovišti

Pokud jsme Tě zaujali, případně máš doplňující otázky, pošli nám prosím strukturovaný životopis. Ozveme se a uvidíme se u nás v kanceláři a probereme víc.

Těšíme se na další posilu!