????‍♂Hledáme superhrdinu obchodu - PRAHA

Jméno/Firma
Broker Investment, s.r.o.
Pracoviště
Praha
Požadované vzdělání
Základní
Profese
Bankovnictví
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
25. 9. 2024

Obavy z nedostatku zkušeností hoďte za hlavu, u nás je důležitá vaše chuť a energie!

Chcete se stát obchodním superhrdinou? Nemáte praxi? Nevadí! Pomocí našeho systému školení se stanete profesionálem raz dva.

Náplň práce:

Péče o klienty: Konzultace, plánování a lehká administrativa ????
Rozšiřování portfolia klientů: V naší databázi máte vždy koho oslovit????️
Nabírání vědomostí: Semináře, školení a jiné vzdělávací aktivity, abyste práci u nás hravě zvládli ????????

Co za to dostanete:

Školení s bonusem: Odměna 10.000 Kč za absolvování ????
Finanční ohodnocení: Fixní mzda 39.000 Kč + neomezené provize a další bonusy ???????????? (průměrná mzda nových kolegů je 47.000-69.000 Kč)
Kariérní raketový start: Příležitost k růstu, kterou svět neviděl????
Neustálý rozvoj: Profesionální školení, které vám zvedne finanční gramotnost na novou úroveň ????????
Skvělá parta: Vánoční večírky, firemní pivo, teambuildingy,.. ????????????????????

Zaujali jsme vás? Pošlete nám svůj životopis a staňte se součástí našeho týmu! Těšíme se na vás! ????

Nástupní termín - nejlépe ihned.