HLEDÁME LÍDRA TÝMU - Ivančice

Jméno/Firma
M&M reality holding,a.s.
Pracoviště
Komenského náměstí 78/14, Ivančice
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
25. 9. 2024

Jsme ryze českou společností a současně také realitní jedničkou na trhu s nemovitostmi.

Od roku 2017 držíme ocenění nejdůvěryhodnější realitní společnost, čemuž odpovídá přes 99% kladných referencí od našich více než 30 000 zákazníků ročně.

Využíváme nejmodernější technologie pro prezentaci a prodej nemovitostí a sledujeme aktuální trendy v oblasti sociálních sítí, IT a AI.

Našim klientům a jejich nemovitostem poskytujeme ten nejlepší servis.

Našim makléřům dáváme maximální podporu od vedení staršího makléře, přes předávání realitního know how, komplexní marketingovou podporu až po technologické vychytávky, které zastřešují celý proces od první schůzky s klientem až po předání nemovitosti novým majitelům.

M&M holding hledá do svých řad lídry, kteří si troufají na spolupráci s nejsilnější realitní společností v ČR.

Náplň práce:

  • motivační vedení a podpora týmu stávajících makléřů
  • nábor a výchova nových makléřů
  • vybudování a rozvíjení nové pobočky
  • zodpovědnost za výsledky pobočky a fungování makléřů
  • podpora firemní kultury a značky M&M reality ve svěřené lokalitě
  • šíření dobrého jména společnosti M&M reality holding a.s.

Požadujeme:

  • povědomí o realitním trhu v ČR
  • ochota a schopnost převzít zodpovědnost za sebe a celý tým
  • chuť profesně růst a vzdělávat se
  • týmový duch a umění motivovat lidi
  • komunikativnost, smysl pro disciplínu a dotahování věcí do konce
  • praxe v realitní činnosti podmínkou

Nabízíme:

  • možnost vybudovat a vést vlastní pobočku a tým makléřů
  • kariérní růst napříč společností
  • manažerské kurzy a vzdělávání v realitním odvětví v rámci M&M holdingu
  • vysoce motivační provizní a meziprovizní systém a další složky výplaty
  • firemní dovolené
  • unikátní realitní aplikace M&M Strommbook, StormmGo pro interní i externí komunikaci a zpracování obchodu