Regional Quality Manager

Jméno/Firma
NonStop Consulting s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina, Němčina
Profese
Strojírenství
Vytvořeno
25. 9. 2024

Pro našeho stabilního a perspektivního klienta hledáme kandidáta na pozici: Regional Quality Manager

Náplň práce:

Zodpovědnost za kvalitu výrobních procesů v evropských závodech
Implementace strategie kvality a prosazování kontinuálního zlepšování procesů.
Vedení a koordinace týmů kvality ve výrobních závodech.
Optimalizace výrobních kapacit a snižování nákladů spojených s nekvalitní produkcí.
Poskytování podpory zaměstnancům při řešení problémů a při zavádění kvalitativních nástrojů (FMEA, ISO 9001, atd.)
Úzká spolupráce s dodavateli s cílem zajistit kvalitu dodávek.
Řízení interních a externích auditů a monitorování dodržování standardů.
Vývoj metrik kvality a sledování jejich plnění.

Požadujeme:

Vysokoškolské vzdělání technického směru.
Praxe v oblasti řízení kvality (min. 3–5 let), zejména v regionu EMEA.
Znalost standardů ISO 9001 a FMEA, zkušenosti se zaváděním kvalitativních nástrojů.
Angličtina na úrovni C1 (němčina nebo italština výhodou).
Ochota často cestovat po Evropě.
Schopnost samostatně vést projekty a efektivně řešit problémy.

Nabízíme:

Práci pro stabilního a perspektivního klienta v dynamickém a inovativním prostředí.
Možnost profesního růstu a osobního rozvoje.
Atraktivní mzdové ohodnocení a benefity.
Příležitost podílet se na zajímavých mezinárodních projektech
Auto i pro soukromé účely

Zodpovědnost za kvalitu výrobních procesů ve výrobních závodech v Evropě.
Implementace strategie kvality a neustálé zlepšování výrobních procesů.
Vedení a rozvoj týmů kvality v jednotlivých závodech.
Optimalizace výrobních kapacit a snižování nákladů spojených s nekvalitou výroby.
Podpora zaměstnanců při řešení problémů, zavádění a používání kvalitativních nástrojů, jako jsou FMEA, ISO 9001, atd.
Spolupráce s dodavateli na zajištění kvality dodávaných komponentů a materiálů.
Řízení a provádění interních a externích auditů.
Vývoj a sledování kvalitativních metrik a ukazatelů výkonnosti.

Požadované znalosti a zkušenosti:

Praxe v oblasti řízení kvality
Znalost mezinárodních standardů kvality (ISO 9001, FMEA).
Výborná znalost anglického jazyka, (NJ výhodou)
Schopnost pracovat samostatně i v týmu a efektivně řešit problémy.
Ochota k cestování.