HR SPECIALISTA

Jméno/Firma
AMBIS vysoká škola, a.s.
Pracoviště
Lindnerova 575/1, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Personalistika a HR
Vytvořeno
25. 9. 2024

Hledáme talentovaného personalistu, který se připojí k našemu týmu. Pokud máte rádi práci s čísly, daty a lidmi, pak hledáme právě vás!

Co bude vaším úkolem:

  • Příprava a správa pracovních smluv
  • Administrativní podpora oddělení lidských zdrojů
  • Příprava podkladů ke mzdám
  • Podpora při nastavování HR procesů
  • Práce s Excelem – analýza a zpracování dat
  • Podpora při náborovém procesu (v menší míře)

Co očekáváme:

  • Praxi v oblasti personalistiky
  • Dobré analytické schopnosti a smysl pro detail
  • Týmového ducha a schopnost komunikace s různými lidmi
  • Znalost práce s Excelem

Co nabízíme:

  • Přátelské a inspirativní pracovní prostředí
  • Možnost profesního růstu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Odpovídající finanční ohodnocení a benefity

Pokud máte zkušenosti v oblasti personalistiky a chcete se podílet na rozvoji našeho týmu, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis! Těšíme se na vaši odpověď!