Medior/Senior .NET developer

Jméno/Firma
teamIT s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Informatika a IT služby
Vytvořeno
25. 9. 2024

Pracovní nabídka

Co vás čeká?

Hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici .NET vývojáře (Medior/Senior) do týmu, který pomáhá klientům najít to nejlepší finanční poradenství.

Naše týmy vyvíjí produkty a aplikace pro internetové, mobilní bankovnictví a také pro bankéře, tak aby splnili jejich očekávání, naplnili cíle banky a klienti byli vždy spokojeni. A právě vy můžete být naší součástí s cílem rozšiřování a zlepšování zmíněných aplikací.

Koho hledáme?

  • BE .NET developera/ku, který/á je schopen/a vyvíjet komplexní řešení a inovativně ho dále vylepšovat.
  • Developera/ku, který/á neočekává, že dostane ucelené zadání, co má programovat, ale developera/ku, který/á se bude na zadání ve spolupráci s interními gestory aktivně podílet.
  • Člověka s týmovým duchem a proaktivním přístupem schopného pracovat v týmu i samostatně řešit problémy.

Jaké technologie potřebujete znát?

  • 2-3 roky zkušeností s .NET.
  • Znalost tvorby unit testů.
  • Schopnost učit se novým přístupům a technologiím.
  • Angličtina na úrovni pro porozumění odbornému textu.
  • Schopnost provádět code review a kritické myšlení.

Výhodou:

  • Znalost bankovního prostředí.
  • Zkušenosti s custom SW vývojem.
  • Uživatelská znalost JIRA, Confluence.
  • Znalost databází/databázového vývoje (PostgreSQL).
  • Zkušenosti s komunikačními/integračními patterny.
  • Znalost messagingu (Artemis, Kafka).
  • Znalost a zájem o DevOps (Jenkins, UCD/ArgoCD, K8s).
  • Zkušenosti s microservisní architekturou.
  • Zkušenosti s agilní metodikou vývoje.

Vývoj bude probíhat v .NET dle vývojových guidelines a standardů banky. Aplikace poběží v k8s private cloud. Zkušenosti s automatickou CI/CD pipeline a během aplikací na kubernetes clusterech je vítána.

Co vám můžeme nabídnout?

  • Spolupráce na živnostenský list/IČO - faktury platíme s rekordní splatností 3 dny.
  • Home office v rozsahu až 3 dny týdně.
  • Finance 6.500 - 8.000 CZK/MD (výsledná finanční částka bude záležet na prokázaných znalostech a zkušenostech).
  • Lokalita: Praha - Stodůlky
  • Nástup: ihned