Technik SME

Jméno/Firma
DEKRA CZ a.s.
Pracoviště
Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
25. 9. 2024

Rádi byste pracovali pro stabilní společnost, kde všechno funguje podle pravidel?

Přidejte se k nám!

Náplň práce:

  • měření emisí silničních vozidel podle platných oprávnění,
  • obsluha technologických a diagnostických zařízení používaných v SME.

Požadujeme:

  • ukončené SŠ vzdělání s maturitou nebo výučním listem v oboru souvisejícím s výrobou, opravou nebo technickou prohlídkou vozidel a odbornou praxí ve výrobě či opravě vozidel nejméně v rozsahu 3 let,
  • základní znalost práce s MS OFFICE (Word, Excel), e-mail, internet,
  • řidičské oprávnění skupina "B",
  • organizační schopnosti, analytické myšlení, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, pečlivost a flexibilita.

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání v nadnárodní společnosti s vedoucím postavením na trhu,
  • dlouhodobá perspektiva,
  • přátelský pracovní kolektiv,
  • firemní benefity (příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 25 dnů dovolené,...).

Místo pracoviště: Praha - STK Chodovec