VŠ odborný pracovník laboratoře bakteriologie

Jméno/Firma
STÁTNÍ VETERINÁRNÍ ÚSTAV PRAHA
Pracoviště
Sídlištní 136/24, Praha
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Státní zaměstnanci
Vytvořeno
25. 9. 2024

Pracovní nabídka

Požadujeme:

VŠ vzdělání přírodovědného směru (Mgr., Ing., MVDr. atd.)
Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, samostatnost i schopnost týmové práce
Uživatelskou znalost PC (MS Office)
Zdravotní způsobilost
Znalost AJ na komunikativní úrovni
Znalost molekulárně genetických metod aplikovatelných v bakteriologické diagnostice výhodou

Náplň práce:

Dohled a odpovědnost za chod analytických systému v laboratoři
Zajištění validity analýz dle normy EN ISO 17025
Odpovědnost za zajištění interních kontrolních procesů v laboratoři včetně verifikace/validace metod
Realizace programů mezilaboratorního porovnávání
V rámci odborné způsobilosti kontrola výsledků či příprava výsledků k uvolnění a konzultační činnost s klienty
Zavádění nových metod do provozu
Vedení a tvorba statistických dat
Spolupráce a úzká komunikace s laboratoří molekulárních metod
Tvorba interní/externí dokumentace související s chodem laboratoře

Nabízíme:
Samostatnou a zodpovědnou práci v moderní akreditované laboratoři
Odpovídající mzdové ohodnocení
Odborný růst
Stravenkový paušál
Příspěvek na penzijní pojištění
Šest týdnů dovolené

Kontaktní osoba: MVDr. Tomáš Černý