SERVISNÍ TECHNIK - ÚDRŽBÁŘ, Praha 1 - 45 000,- Nástupní mzda

Jméno/Firma
ATALIAN Česká republika
Pracoviště
Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Vytvořeno
26. 9. 2024

Láká Vás práce v luxusním prostředí na Praze 1? Hledáme šikovného a zkušeného servisního technika - údržbáře.

Staňte se součástí týmu, který se rozrůstá, pořád zlepšuje a udává trendy ve facility managementu!

Náplň práce

  • Denní přítomnost na svěřeném objektu (12 hodinové směny)
  • Údržba a řešení provozních záležitostí
  • Technická správa budovy včetně manuálních oprav
  • Řešení havarijních a pohotovostních výjezdů

Nabízíme

  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Zaměstnanecké slevy u vybraných obchodních partnerů
  • Možnost Multisport karty
  • Chytrý mobilní telefon i pro soukromé účely
  • Automobil i pro soukromé účely
  • Pracovní oblečení
  • Zázemí velké společnosti s rodinnou atmosférou
  • Férový přístup nadřízených

Požadavky

  • Vyučení elektro, vyhláška §6 dle NV 194/2022 Sb.
  • Kvalifikace: Obsluha plynové kotelny - výhodou
  • Kvalifikace: Obsluha elektrických zařízení - výhodou
  • Kvalifikace: Obsluha tlakových nádob - výhodou
  • Kvalifikace: Obsluha vyhražených zdvihacích zařízení - výhodou
  • Časová flexibilita
  • Samostatnost a technická všestrannost

Chybí Vám nějaká z kvalifikací? Nevadí! Rádi Vám poskytneme školení.