Představitel pro EMS

Jméno/Firma
VISCOFAN CZ s.r.o.
Pracoviště
Průmyslová 377/2, České Budějovice
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Španělština
Profese
Administrativa
Vytvořeno
26. 9. 2024

VISCOFAN CZ s.r.o. najdete v centru Českých Budějovic již více než 25 let, hned vedle Mercury, 5 minut od nádraží vlakového i autobusového. Jsme součástí nadnárodní společnosti Viscofan Group, největšího výrobce umělých střívek. Pomocí nejmodernějších technologií vyrábíme a zpracováváme umělá střívka pro masný průmysl, kde jsou využívána především na výrobu párků, salámů a klobás. Své výrobky vyvážíme do 110 zemí světa a zaměstnáváme více než 600 pracovníků.

Staňte se i Vy součástí naší úspěšné společnosti, která i v této době roste a navyšuje zakázky!!

Co vás čeká?

  • Správa a tvorba systému nakládání s chemickými látkami
  • Řízení a zlepšování systému odpadového hospodářství společnosti
  • Vedení agendy a správa dokumentace v oblasti ekologie a odpadového hospodářství v souladu s platnými předpisy
  • Identifikace, analýza a hodnocení rizik s návrhem preventivních opatření na životní prostředí
  • Zajištění plnění legislativních požadavků v oblasti ekologie při změnovém řízení v procesech / technologiích před jejich uvedením do provozu
  • Jednání a spolupráce s kontrolními orgány státní správy
  • Provádění interních auditů a školení zaměstnanců
  • Komunikace a úzká spolupráce s vedoucími pracovníky a tvorba pravidelného reportingu

Co u kandidáta hledáme?

  • SŠ s maturitou nebo VŠ v oboru potravinářské technologie, management kvality, management řízení rizik a procesů, enviromentální management výhodou
  • Uživatelská znalost PC MS Office
  • Znalost AJ nutná, znalost španělštiny výhodou
  • Znalost požadavků ISO (oblast ISŘ) , BRC (nebo dalších norem na bezpečnost potravin), ISCC Plus
  • Znalost platné legislativy pro oblast ISŘ a bezpečnost potravin
  • 3 roky praxe v oboru integrovaného systému řízení - oblast ekologie výhodou
  • Znalost a zkušenosti s implementací požadavků ISO norem pro oblast ISŘ výhodou
  • Vítaná znalost požadavků norem BRC, IFS, HACCP, Kosher, Halal atd.
  • Schopnost analyzovat problémy v souvislostech a navrhovat řešení
  • Dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • Odolnost vůči stresu
  • Samostatnost, spolehlivost, pracovitost

Co vám můžeme nabídnout?

  • Jistotu práce ve stabilním odvětví
  • Čisté prostředí potravinářského provozu
  • Milé kolegy, kteří pomohou při adaptaci
  • Práci v centru Českých Budějovic
  • Dobré finanční ohodnocení
  • Bonus ročně až 28 tis. Kč
  • Odměny při životních a pracovních jubileích
  • Příspěvek na dětský tábor pro každé dítě
  • Kvalitní dotované stravování za 35 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Pracovní obuv a oblečení, včetně jeho čištění
  • BENEFIT+ karta na masáže, wellness, zboží z lékáren, knihy, cestování, aj. (roční příspěvek 4 500 Kč)
  • MULTISPORT kartu
  • Akce pro zaměstnance
  • Parkování v areálu firmy

Nástup ihned! S nováčky začínáme se smlouvou na dobu určitou s možností následného prodloužení.

Předem děkujeme za Váš zájem a těšíme se na setkání u nás!