Administrativní podpora zajištění

Jméno/Firma
MAXIMA pojišťovna, a.s.
Pracoviště
Italská 1583/24, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Administrativa
Vytvořeno
26. 9. 2024

Pracovní nabídka

Náplň práce:

administrativní podpora zajištění

vedení přehledu fakultativních obchodů

příprava podkladů pro účtárnu pro úhrady zajistného

příprava podkladů pro vypořádání škod

koordinace zpracování veřejných zakázek

administrativní podpora úseku podnikatelského pojištění

Co nabízíme:

příjemné pracovní prostředí v centru Prahy s dobrou dostupností MHD

zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, 3 sick days, 211 Kč stravenky, penzijní připojištění, výhodné pojištění, pružná pracovní doba, občerstvení na pracovišti

perspektivu osobního a profesního rozvoje

zajímavé mzdové ohodnocení dle zkušeností

Co požadujeme:

pečlivost, zodpovědnost, systematičnost a ochotu se učit novým věcem

minimálně SŠ s maturitou

velmi dobrá znalost MS Office

předchozí praxe v pojišťovnictví výhodou

pozitivní a proklientský přístup k řešení problémů

Nástup:

nástup dohodou