Prodejce nových vozů značky Volvo

Jméno/Firma
DEKOM SYSTEM, s.r.o.
Pracoviště
Hradecká 537, Pardubice
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Auto - moto
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
26. 9. 2024

Společnost DEKOM SYSTEM se již 20 let zabývá prodejem a servisem vozů značky Volvo. Tato značka nás okouzlila v roce 1998 svou filozofií, kvalitou zpracování, praktičností, kontroverzním designem a lidským přístupem. Autorizované zastoupení značky Volvo jsme získali jako jedni z prvních v České republice a dnes se řadíme k dealerům s nejdelší tradicí. Díky stabilním prodejům patří DEKOM SYSTEM mezi pět nejvýznamnějších dealerů Volvo v republice. Splňujeme přísné standardy společnosti Volvo v oblasti kvality a služeb.

Do našeho týmu Volvo hledáme pozitivní posilu. Pokud máte rádi každodenní kontakt a komunikaci s lidmi, jste zdravě asertivní pak nám napište.

Náplň práce:

- vyhledávání a oslovování nových klientů
- péče o stávající klienty
- tvorbu nabídek a jejich porovnání s konkurencí
- kompletní vedení dokumentace o prodaném vozidle
- koordinaci mezi prodejem a poprodejními službami
- budování obchodních vztahů a jejich rozvoj, účast na marketingových aktivitách a akcích firmy.
- odpovědnost za plnění stanovených cílů
- reporting za prodejní oddělení.

Co budeme chtít:

- min. SŠ vzdělání ukončené maturitní zkouškou
- zkušenosti s prodejem vozů prémiové značky výhodou
- reprezentativní a příjemné vystupování
- samostatnost a proaktivní přístup při hledání obchodních příležitostí
- opravdovou chuť pracovat

A co za to:

- rodinná ryze česká společnost s dlouholetou tradicí na trhu prémiových značek
- motivační platové ohodnocení
- možnost zapůjčení našich vozů
- přátelský kolektiv a pěkné pracovní prostředí
- firemní akce

Zašlete nám Váš životopis.