TELEFONNÍ OBCHODNÍ ASISTENT/KA - Navolávání schůzek - HPP, VPP, dohoda

Jméno/Firma
HELP INTERNET s.r.o.
Pracoviště
V parku 2294/2, Praha
Úvazek
Plný, Zkrácený
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Administrativa
Vytvořeno
26. 9. 2024

Již přes 20 let se věnujeme tvorbě internetových stránek a nyní hledáme novou posilu do našeho týmu.

Hlavní anebo vedlejší pracovní poměr. Případně i dohoda. Vhodné i pro maminky na mateřské dovolené - tak se neváhejte ozvat.

Co vás čeká:

  • Aktivní telefonní komunikace s klienty
  • Plánování osobních schůzek pro svého kolegu/kolegyni
  • Dohledávání konkrétních informací

Co vše vám nabízíme:

  • Fixní mzda 20.000 kč + bonusy 15.000 kč - 30.000 kč
  • Práce na HPP nebo částečný úvazek, případně i na dohodu - vhodné i pro rodiče na mateřské dovolené a studenty
  • 25 dní dovolené
  • Mobilní telefon (zvýhodnění firemní tarif pro celou rodinu)
  • Práce v nových, moderních a klimatizovaných prostorách s nadstandartním zázemím
  • Termín nástupu: září 2024

A co očekáváme od vás?

  • Zkušenost na obdobné pozici nebo praxi ve stejném oboru
  • Schopnost udržet pozitivní přístup po celý den
  • Obchodní a týmový duch
  • Spolehlivost a samostatnost

Výhodou bude, pokud budete umět

Pošlete nám životopis nebo alespoň pár vět o sobě.
Těšíme se na vás.