OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Jméno/Firma
ELLIPSE CZ s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
26. 9. 2024

Pracovní nabídka

KOHO HLEDÁME?

▪ Charismatickou osobnost, která má reprezentativní vystupování na vysoké úrovni.

▪ Týmového hráče, který drží slovo a je na něj spoleh.

▪ Tahouna, který se nevzdává po první prohře a jde stále kupředu za svým cílem.

▪ Zkušeného obchodníka nebo pozitivně laděného jedince, ochotného se učit novým věcem.

▪ Dobrodruha ochotného cestovat většinu týdne.

▪ Aktivního řidiče, řidičský průkaz sk.B.

▪ Komunikativní znalost anglického jazyka.

▪ SŠ/VŠ vzdělání.

CO VÁS ČEKÁ?

▪ Naučíme vás, jak to u nás chodí, a co je dobré vědět, abyste byli úspěšní.

▪ Převezmete zavedené portfolio klientů (200+firem) a vybraný region v rámci ČR .

▪ Pomůžeme vám připravit strategii rozvoje zvoleného regionu, kterou budete nadále aktualizovat.

▪ Společně s marketingovým oddělením nachystáte podpůrnou komunikační strategii.

▪ A pustíte se do práce, což znamená:

  • Absolvovat spoustu schůzek, kde budete prezentovat nové produkty.
  • Reportovat výsledky a konzultovat plán aktivit do budoucna.
  • Analyzovat prohry a navrhovat opatření vedoucí ke zlepšení.
  • Monitorovat konkurenci v rámci regionu, ale i konkrétních zakázek.
  • Přinášet inspiraci z terénu.
  • Být aktivním poradním hlasem při vývoji nových produktů.
  • Spolupracovat s produkcí – koordinace zakázek.
  • Vše zaznamenávat do CRM systému.

▪ A taky jednou za čas budete prezentovat naši značku na významných eventech v ČR i zahraničí.

NABÍZÍME VÁM:

▪ Atraktivní produkt, zázemí české společnosti.

▪ Hlavní pracovní poměr na dobu určitou jednoho roku s prodloužením na dobu neurčitou.

▪ Motivační ohodnocení (fix + variabilní složka závislá na plnění stanovených cílů).

▪ Firemní kulturu založenou na pravidlech a plnění stanovených cílů.

▪ Přátelský a nápomocný kolektiv.

▪ Služební vozidlo, notebook, telefon.

▪ Flexibilní pracovní dobu a místo výkonu práce.

▪ Příspěvek na stravu, penzijní a životní pojištění.

V případě, že vás naše pracovní nabídka zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, budeme se těšit na váš profesní životopis a motivační dopis.