Samostatný/á kuchař/ka pro studenou kuchyni

Jméno/Firma
Kunsthalle Praha Services, s.r.o.
Pracoviště
Klárov 132/5, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Gastronomie a pohostinství
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
26. 9. 2024

Pro kavárnu/bistro galerie Kunsthalle Praha hledáme novou posilu do kuchyně .

Náplň práce:

Příprava sendvičů, studených pokrmů a polévek dezertů
Příležitostná příprava občerstvení na společenské akce
Efektivní zacházení se surovinami
Starost o čistotu, hygienu a skladování surovin
Spolupráce s cukrářkou

Očekáváme:

Samostatnost, spolehlivost, pracovitost, poctivost

Pečlivost se smyslem pro čistotu, cit pro detail

Flexibilitu

Nabízíme:

Převážně denní pracovní doba (standartně 7–15,30 hod)

Možnost HPP, DPP, DPČ /dle dohody/

Zaměstnanecké slevy a občerstvení na pracovišti

Moderní pracovní prostředí s výjimečně vybavenou kuchyní

Pokud Vás tato nabídka zaujala, prosím zašlete svůj stručný strukturovaný životopis. V případě dotazů prosím neváhejte kontaktovat naši kolegyni Annu Mikulenkovou na +420 724 134 708.

Těšíme se na setkání s Vámi v Kunsthalle Praha!