VEDOUCÍ OBROBNY

Jméno/Firma
Workpress Aviation s.r.o.
Pracoviště
Plzeň
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Čeština
Profese
Strojírenství
Vytvořeno
26. 9. 2024

Pracovní nabídka

Náplň práce:

  • Plná odpovědnost za výrobní úsek, včetně dodržování časových plánů, zajištění kvality, bezpečnosti práce
  • Koordinace a dohled nad výrobními zakázkami a plánem.
  • Aktivní zapojení do optimalizace výrobních postupů s důrazem na zvyšování kvality a efektivity.
  • Přímé vedení Team Leaderů jednotlivých směn a zajištění efektivní práce týmu.
  • Řešení problémů, reklamací a nastavení nápravných opatření ve spolupráci s týmem.

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání, ideálně se strojním zaměřením.
  • Víceleté zkušenosti s vedením výrobního týmu.
  • Silné organizační schopnosti a schopnost řešit problémy.
  • Zkušenosti s motivací a hodnocením zaměstnanců.
  • Spolehlivost a zodpovědný přístup k práci.

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Prémie za výkonnost, spolehlivost, inovace
  • Osobní ohodnocení dle dosažených výsledků
  • Stravenkový paušál
  • Plně hrazené přesčasy
  • Finanční a kariérní růst
  • Špičkově vybavenou tovární halu s nejmodernějšími technologiemi
  • Firemní posilovnu, saunu, solárium
  • Občerstvení na pracovišti
  • Zajímavé firemní akce