Obsluha pro kavárnu / bistro Kunsthalle Praha

Jméno/Firma
Kunsthalle Praha Services, s.r.o.
Pracoviště
Klárov 132/5, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Gastronomie a pohostinství
Vytvořeno
26. 9. 2024

Do kavárny/bistra v galerii Kunsthalle Praha hledáme nové kolegy.

Náplň práce:

Zajištění běžného kavárenského provozu

Prodej občerstvení a obsluha zákazníků s důrazem na příjemné vystupování

Příležitostná příprava a obsluha na společenských akcích

Příprava nápojů za barem, včetně obsluhy kávovaru

Co očekáváme:

Samostatnost, spolehlivost, pracovitost, poctivost

Příjemné vystupování a dobrá komunikace se zákazníky

Znalost AJ na komunikativní úrovni

Pozitivní přístup k práci a schopnost týmové spolupráce

Smysl pro pořádek a cit pro detail

Flexibilitu

Zkušenost na obdobné pozici výhodou

Nabízíme:

Možnost HPP, DPP, DPČ /dle dohody/

Zaměstnanecké slevy a občerstvení na pracovišti

Práce v jedné z nejvýznamnějších kulturních institucí města

Moderní pracovní prostředí

Možnost růstu a osobního rozvoje

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám prosím svůj stručný strukturovaný životopis. V případě dotazů neváhejte prosím kontaktovat naši kolegyni Annu Mikulenkovou na +420 724 134 708.

Těšíme se na setkání s Vámi v Kunsthalle Praha!