Procesní technik - specialista vstřikování plastů

Jméno/Firma
Silgan Closures CZ s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
26. 9. 2024

Baví Vás technologie a máte zkušenosti se vstřikováním plastů? Pak možná hledáme právě Vás!

V rámci neustálého zlepšování našich procesů hledáme nového kolegu na pozici Procesní technik - Injection plastic specialist, tedy specialista vstřikování plastů. Hledáme někoho, kdo má zkušenosti se vstřikováním plastů a pomůže nám udržovat maximální a efektivní produktivitu výrobních zařízení a zároveň se bude podílet na dalším zlepšování kvality a produktivity celého procesu.

Mrkněte, zda máte předpoklady, a neváhejte se nám ozvat!

Co vás čeká

  • 8h ranní směny
  • stanovování parametrů pro obvyklé podmínky výroby, zajištění optimálního využití technologického vybavení a strojů s ohledem na kvalitu a čas výroby
  • optimalizování parametrů výroby a výrobních procesů
  • detailní rozbory příčin vad a odchylek výroby
  • trénink a školení techniků ve svěřené oblasti
  • správa stávajících technologií + podílení se na zavádění nových lisů do výroby
  • vytváření technologických postupů a pracovních instrukcí
  • vzorování nových forem.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • praxe na obdobné pozici
  • znalost vstřikolisů Engel /HUSKY aj.
  • znalost fungování a provozu vstřikovacích forem a zpracování plast. hmot.
  • orientace v technické dokumentaci
  • organizační schopnosti, stanovování priorit, analytické a systematické myšlení
  • především proaktivní přístup a chuť učit se nové věci

Co vám můžeme nabídnout?

  • nejsme automotive – nabízíme stabilní zaměstnání v potravinářském průmyslu
  • 5 týdnů dovolené
  • zajímavé finanční ohodnocení s pravidelným navyšováním mzdy
  • flexibilní konec a začátek pracovní doby
  • stravenky s příspěvkem zaměstnavatele 75 % hodnoty stravenky (včetně stravenek za dny dovolené)
  • roční bonus
  • odměny za narozeniny, odpracované roky, ale také za narození dítěte či svatbu
  • možnost neustálého osobního i profesního rozvoje (kurz angličtiny, odborná školení apod.)
  • zajímavou a různorodou práci
  • možnost podílet se na rozvoji a neustálém zlepšování společnosti
  • malý kolektiv = zázemí korporátu, ale prostředí, kde se opravdu lidé znají i jménem

Datum nástupu: dle dohody