Účetní

Jméno/Firma
SKY SELECT INT., s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Administrativa
Vytvořeno
26. 9. 2024

Skvělá příležitost pro účetní, které chtějí být v prostředí úspěšné společnosti s dobrým renomé. Zároveň kromě rutinních úkolů jako účtování faktur, budete mít na starosti lokální reporting.

Co vás čeká:

  • Rutinní účtování přijatých faktur.
  • Rutinní zpracování cestovních příkazů.
  • Pravidelný měsíční interní reporting pro potřeby společnosti / generálního ředitele.
  • Pravidelná měsíční příprava podkladů pro zpracování Intrastatu (pouze příprava podkladů)
  • Případná pomoc při sestavování týdenního / měsíčního reportingu do skupiny

Požadujeme:

  • Znalost účetnictví a principů účtování
  • Základní znalost Microsoft Excel
  • Vzdělání ekonomického směru

Co nabízíme:

  • Zázemí úspěšné společnosti s přátelským pracovním prostředí
  • Zajímavé platové ohodnocení.
  • Benefity