vedoucí/ho technicko-hospodářské správy

Jméno/Firma
Geologický ústav AV ČR, v. v. i.
Pracoviště
Rozvojová 269, Praha
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Finance a ekonomika
Vytvořeno
26. 9. 2024

Vyhlašuje výběrové řízení na pozici vedoucí/ho technicko-hospodářské správy ústavu

Náplň práce:

• ekonomické a organizační řízení

• vedení týmu

• spolupráce s personálním oddělením

• odpovědnost za hospodaření s finančními prostředky a majetkem

• příprava rozpočtů

• zajištění ročních účetních uzávěrek

• tvorba vnitřních předpisů

• příprava podkladů pro plány investic

• příprava hospodářských smluv

Požadujeme:

• trestní bezúhonnost

• vysokoškolské vzdělání (ekonomického nebo právního směru)

• alespoň 3 roky praxe v podobné funkci

• organizační schopnosti, analytické myšlení, kultivovaný psaný i mluvený projev, flexibilitu, pečlivost, zodpovědnost

• schopnost zodpovědně pracovat jak samostatně, tak v týmu

• praktickou znalost finanční, účetní a mzdové agendy, orientaci v oblasti investičních akcí a veřejných zakázek

• dobrá znalost práce na PC

• základní právní rozhled

• znalost anglického jazyka

Výhoda:

• řidičský průkaz skup. B

• zkušenosti z akademického/výzkumného prostředí

Nabízíme:

• zajímavou a různorodou práci ve stabilní organizaci s možností dalšího vzdělávání

• plný pracovní úvazek

• pružná pracovní doba a příjemné pracovní prostředí s příležitostným využitím práce na dálku

• po zkušební době, možnost pracovního poměru na dobu neurčitou

• zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravování s příspěvkem v místě, příspěvek na produkty spoření ve stáří, mobilní telefon a další)

Termíny:

Nástup ihned nebo podle dohody.

Strukturovaný životopis s uvedením min. 1 referenční osoby, která může uchazeče doporučit a motivační dopis zašlete nejpozději do 14. 10. 2024.