Junior účetní

Jméno/Firma
Geologický ústav AV ČR, v. v. i.
Pracoviště
Rozvojová 269, Praha
Úvazek
Plný, Zkrácený
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Finance a ekonomika
Vytvořeno
26. 9. 2024

Geologický ústav AV ČR, v. v. i., se sídlem Rozvojová 269, Praha 6 Lysolaje, vyhlašuje výběrové řízení na pozici Junior účetní.

Náplň práce:

Účtování faktur, pokladny, banky, evidence majetku, příprava podkladů pro audit.

Spolupráce s hlavní účetní.

Požadujeme:

Středoškolské ekonomické vzdělání s maturitou, znalost účetnictví, alespoň krátká praxe výhodou.

Uživatelská praxe MS Office, základní znalost AJ. Znalost práce v programu iFIS a VERSO vítána.

Zodpovědnost, bezúhonnost.

Nabízíme:

Pracovní smlouvu na dobu určitou 1 rok, po té možnost sjednání na dobu neurčitou.

Práce na zkrácený nebo plný úvazek (dle dohody), vhodné i pro ženy po MD.

Příspěvky na stravování a na produkty spoření na stáří.

5 týdnů dovolené + 5 dnů ředitelského volna.

Možnost dalšího profesního vzdělávání.

Předpokládaný nástup:

Nástup možný ihned po ukončení výběrového řízení nebo dle dohody.

Uzávěrka přihlášek: 30. 10. 2024

V případě zájmu nám zašlete Váš profesní životopis.

GLÚ AV ČR, v. v. i., si vyhrazuje právo pozvat k pohovoru pouze vybrané uchazeče i právo žádného z uchazečů nevybrat.