ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK / PRACOVNICE

Jméno/Firma
IF FACILITY a.s.
Pracoviště
Husovo nám. 2061/91, Prostějov
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Administrativa
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
26. 9. 2024

Společnost IF FACILITY a.s. hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni

na pozici ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK / PRACOVNICE

Náplň práce:

Administrativní práce spojené s přijímacím řízením studentů
Příprava a administrativní zpracování talentových zkoušek
Zpracování výkazů o přijatých a nepřijatých žácích, studentech
Zpracování cestovních příkazů
Vedení agendy stravování žáků a zaměstnanců školy
Denní správa e-mail pošty, vyřizování, třídění, předávávání do spisové služby
Aktualizace Provozních řádů a vnitřních řádů školy, školní jídelny – výdejny, Organizačního řádu, Pracovního řádu aj. – dle změn legislativy a podmínek
Vedení spisovny, vedení archivu školy

Požadujeme:

Znalost školského zákona výhodou
Výborná znalost práce na PC - MS Office – WORD, EXCEL
Schopnost pracovat a rozhodovat se samostatně
Pečlivost a smysl pro detail
Organizační a komunikační schopnosti
Schopnost pracovat týmově
Příjemné vystupování, pozitivní vztah k dospívající mládeži

Nabízíme:

Nástup k 1.11.2024, případně dohodou
Samostatnou a zajímavou práci s možností finančního i profesního růstu
Práci na HPP, plný úvazek
Možnost dlouhodobého uplatnění v neustále rostoucí firmě

Místo výkonu práce: ART ECON – Střední škola s.r.o., Husovo nám. 2061/91, Prostějov

Mzda 24 300 Kč. Po zapracování osobní ohodnocení, finanční benefity