Sales Development Manager - divize farmacie

Jméno/Firma
LIFTEC CZ a.s.
Pracoviště
Počernická 272/96, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
26. 9. 2024

Pracovní nabídka

Pracovní náplň:

  • vyhledávání nových obchodních partnerů (distributorů) v dalších zemích (expanze firmy v rámci EU)
  • budování a rozvoj exportní distribuční sítě
  • strategické plánování

Očekáváme:

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • výbornou znalost angličtiny
  • strategické myšlení
  • zkušenosti na obdobné pozici v oblasti kosmetiky, doplňků stravy a léčiv výhodou
  • velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti

Nabízíme:

  • zázemí české silné a stabilní společnosti s historií více než 30 let
  • pestrou škálu zaměstnaneckých benefitů (týden dovolené navíc, 4 dny sick days, příspěvek na volnočasové aktivity, kurzy angličtiny, teambuildingové aktivity a další)
  • služební automobil i pro soukromé účely

Pokud Vás pozice zaujala, neváhejte a zašlete svůj aktuální životopis, rádi se s Vámi spojíme a probereme detaily inzerované pozice.