Pracovník HelpDesk/IT system administrator

Jméno/Firma
CeWe Color, a. s.
Pracoviště
Kloknerova 2278/24, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Němčina
Profese
Informatika a IT služby
Vytvořeno
26. 9. 2024

Aktuálně hledáme do našeho IT týmu nového kolegu/ kolegyni. Máš technické vzdělání a zajímáš se o hardware? Přidej se k nám!

Náplň práce:

  • správa IT infrastruktury
  • správa počítačové sítě
  • správa systémů
  • správa počítačového vybavení našich prodejen

Požadujeme:

  • Přehled v oblasti HW a SW
  • Administrace Windows stanic a serveru, znalost Linuxu výhodou
  • znalosti v oblasti networkingu, výhodou zkušenosti s administrací firewallů
  • přehled v oblasti počítačové bezpečnosti, zálohování, virtualizace vítán
  • angličtina slovem i písmem
  • řidičský průkaz B

Nabízíme:

  • práci na HPP na dobu neurčitou s 3měsíční zkušební dobou,
  • širokou škálu zaměstnaneckých benefitů,
  • příjemné prostředí v kolektivu fajn lidí,
  • dobré mezilidské vztahy a silnou firemní kulturu,
  • pracoviště v blízkosti stanice metra Chodov,
  • stravování v místě pracoviště,
  • odborná školení i v zahraničí.