Datový analytik pro oblast kvality

Jméno/Firma
IXPERTA s.r.o.
Pracoviště
9. května 434/2, Mladá Boleslav
Úvazek
Plný, Zkrácený
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Informatika a IT služby
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
26. 9. 2024

Jedním z našich dlouholetých zákazníků je Škoda Auto, se kterou spolupracujeme na různých projektech. Datový Analytik bude důležitým článkem našeho týmu, který se úspěšně rozrůstá.

Co vás čeká

  • Podpora Data Management Teamu.
  • Sledování a dokumentace projektů.
  • Pravidelná účast na jednáních projektových týmů.
  • Zastupování DMT v jednání s IT Škoda.
  • IT podpora členů DMT (SQL, Office 365).
  • Podpora při integracích dat z informačních systémů kvality do Data Analytics Platform.
  • Účast a podpora při stanovení a realizaci datové strategie kvality.
  • Podpora při školeních informačních systémů kvality.
  • Vytváření datových analýz pro podporu projektů.
  • Vývoj nových analytických řešení v Power Apps, Power Automate, Power BI a SharePoint.
  • Vývoj sofistikovaných analytických, prediktivních a statistických modelů pro řešení složitějších use-case.
  • Vývoj aplikací pro automatizaci a digitalizaci procesů v odd. kvality.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Znalost projektového managementu v oblasti IT projektů.
  • Znalost prostředí ŠKODA AUTO.
  • Zkušenosti s automatizací pracovních postupů a integrací mezi službami Microsoft 365.
  • Znalost data governance, nástrojů pro správu dat a řízení kvality dat.
  • Schopnost komunikace v anglickém nebo německém jazyce na jednací úrovni.
  • Znalosti z oblasti databází – SQL, use case diagram, relační databáze, Power BI + jazyk M, DAX.
  • Výhodou bude znalost systémů oddělení kvality(SQS, Tools net, ESP, atd. a certifikace Microsoft v oblasti MS 365, Power BI (minimálně PL-300).

Co vám můžeme nabídnout

  • Budete pracovat v atraktivním automobilovém prostředí.
  • Práce je onsite v Mladé Boleslavi, po zapracování možnost homeoffice.
  • Těšit se můžete i na příjemné benefity – příspěvek na stravu a penzijní připojištění, týden dovolené navíc, pravidelné firemní snídaně, Multisport kartu, aplikaci U Lékaře.