Vedoucí třídící linky a lisu

Jméno/Firma
CRI ameba.eu, s.r.o.
Pracoviště
Příbram
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Vytvořeno
26. 9. 2024

Pracovní nabídka

Hledáme vedoucího třídící linky a lisu na plast a papír

ZMPB recycling s.r.o.
Jsme dynamická firma zabývající se recyklací plastů a papíru a aktuálně hledáme zkušeného kandidáta na pozici vedoucího třídící linky a lisu. Pokud máte zkušenosti v tomto nebo obdobném provozu, možná jste právě vy tím, koho hledáme!

Pracovní náplň:
- Řízení a vedení týmu na třídící lince a lisu
- Koordinace návozů a odvozů materiálu
- Vedení denních výkazů a reportování

Očekáváme:
- Praxi v oboru třídění nebo recyklace materiálů (nebo podobném provozu)
- Řidičský průkaz skupiny B
- Ovládání vysokozdvižného vozíku a případný strojní průkaz výhodou

Nabízíme:
- Jednosměnný provoz
- Dobrý finanční ohodnocení
- Další zaměstnanecké benefity

Pokud vás tato pozice zaujala a splňujete uvedené požadavky, neváhejte nám zaslat svůj životopis. Těšíme se na vaši reakci!