MANAŽER LOGISTIKY

Jméno/Firma
Trenkwalder a.s.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Vytvořeno
26. 9. 2024

Rozhodli jsme se zastřešit logistické procesy od nákupu až po expedici novou manažerskou pozicí. Baví Vás spolupráce na strategiích a plánech, zlepšování procesů či motivace týmu? Máte jedinečnou možnost stát se součástí našeho TOP managementu.

Popis pozice
* Budete zodpovídat za koordinaci a optimalizaci logistických procesů od nákupu až po expedici
* Jejich rozvíjení a zlepšování v rámci interních i globálních logistických projektů
* Plánování a organizaci
* Minimalizaci nákladů
* Řízení oddělení logistiky, nákupu, plánování výroby a expedici zboží
* Efektivně řídit komunikaci a spolupráci mezi jednotlivými odděleními
* Příznivě motivovat tým ke spolupráci a rozvoji
* Být součástí managementu společnosti - porady, jednání
* Nepravidelně cestovat do zahraničí - USA, Kanada, Německo apod.

Váš profil
* VŠ vzdělání
* Praxe na obdobné pozici
* Znalost anglického jazyka využitelná v praxi
* Manažerské dovednosti spolu s komunikací na úrovni
* Schopnost vnímat svůj tým, předávat a propojovat informace, podílet se na spolu-tvoření k pokroku
* Analytické schopnosti
* Aktivní přístup k práci s chutí zlepšovat, spolupracovat, rozvíjet
* ŘP sk. B - aktivní

Naše nabídka
* Kvalitní pracovní zázemí spolu s podporou vedení společnosti
* Přátelské profesionální prostředí
* Mzda - 60.000 - 90.000 Kč ( dle zkušeností ) + roční bonus
* Pracovní místo ve Zlínském kraji
* Notebook + telefon
* Služební auto k soukromým účelům
* Pružná pracovní doba
* Dovolená navíc
* Podpora dalšího vzdělávání
* Příspěvky od zaměstnavatele - penzijní pojištění
* Cafeterie

Děkuji předem za Vámi projevený zájem formou reakce na tuto inzerci.