FYZIOTERAPEUT/KA

Jméno/Firma
Nemocnice Roudnice nad Labem s.r.o.
Pracoviště
Alej 17. listopadu 1101, Roudnice nad Labem
Úvazek
Plný, Zkrácený
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Zdravotnictví, farmacie
Vytvořeno
26. 9. 2024

V Nemocnici v Roudnici nad Labem rádi přivítáme nové kolegy pro obor fyzioterapie. V rámci skupiny Penta Hospitals prochází nemocnice postupnou obnovou a rozšiřováním, a proto hledáme do týmu fyzioterapeutů nové posily. Pro absolventy máme připravený postgraduální program vzdělávání a výhodou nemocnice je také možnost zaškolení v různých provozech, ať už lůžkových nebo na ambulanci. Zkušenějším fyzioterapeutům nabízíme stabilní prostředí a jistoty, které poskytuje TOP zaměstnavatel.

Požadujeme:

  • Vzdělání v oboru fyzioterapie
  • Samostatnost
  • Vstřícné vystupování vůči pacientům
  • Zájem o další vzdělávání v oboru
  • Aktivní a zodpovědný přístup k práci
  • Otevřenost práci v týmu a vzájemné podpoře

Nabízíme Vám dlouhodobou spolupráci a také:

  • Nadstandardní mzdové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Příjemný a vstřícný kolektiv
  • Tříletý plán vzdělávání - financování kurzů zaměstnavatelem
  • Možnost dalšího osobního rozvoje pod vedením zkušených kolegů v rámci ambulantní i lůžkové péče
  • Široký výběr benefitů
  • Firemní a společenské akce

Náplň práce:

  • režim práce – ranní od pondělí do pátku (1x měsíčně sobota),
  • pracoviště poskytuje individuální a skupinovou léčebnou tělesnou výchovu, cvičení na přístrojích, elektroléčbu, vodoléčbu, masáže.

Pošlete nám svůj životopis a staňte se součástí našeho týmu. ✉

Těšíme se na kontakt s Vámi! ♡