Mechanik karosárny / Autoklempíř JAGUAR a LAND ROVER

Jméno/Firma
Autosalon DAJBYCH
Pracoviště
Weberova 1234/1a, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Auto - moto
Vytvořeno
26. 9. 2024

Jsme dealer prémiových a luxusních značek Jaguar a Land Rover s pobočkami v Praze a Plzni.

Do pražského týmu hledáme kolegu na pozici Mechanik karosárny / Autoklempíř.

Nabízíme:

  • Za práci na prémiových vozech nabízíme odpovídající odměnu
  • Práci v menším kolektivu (2 klempíři, 1 lakýrník)
  • Žádné odpolední nebo víkendové směny
  • Smlouva na dobu neurčitou, případně možno i na IČO
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost využití naší dílny pro opravy vlastního vozu
  • Možnost služebního vozu k soukromým účelům

Náplň práce:

  • Odstrojování a nastrojování dílů havarovaných aut
  • Spolupráce s autoklempířem
  • Příprava dílů pro předání lakovně
  • Spolupráce s mechanickou a diagnostickou dílnou

Požadujeme:

  • Vyučení v oboru nebo praxi
  • Pečlivost a samostatnost
  • ŘP sk. B