Redaktor/redaktorka

Jméno/Firma
JIRI MODELS a.s.
Pracoviště
Vladislavova 250, Písek
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Tisk, vydavatelství a polygrafie
Požadované vzdělání
Vyšší odborné
Vytvořeno
26. 9. 2024

Pozor, rozšiřujeme náš kreativní tým! Nabízíme ojedinělou pozici v jihočeském regionu. Znalost anglického jazyka podmínkou.

Hledáme posilu – šikovného redaktora nebo redaktorku, který/á má nápady, představivost a je kreativní. Dokáže vymyslet koncept dětské samolepkové knihy nebo aktivity, poradí si s každým textem a korekturou a dokáže se vžít do dětského světa.

Pracovní náplň:

  • tvorba nových publikací a výrobků pro děti (koncepty, jednoduché texty pro cílovou skupinu 3 – 7 let, překlady a úprava textů z anglického jazyka)
  • spolupráce a komunikace s kolegy ve vývojovém oddělení a externě s překladatelskými agenturami
  • práce se světovými licensemi a vydavateli dětských knih
  • copyediting (korektura textů)

Požadujeme:

  • vynikající znalost českého jazyka
  • kreativitu, invenci, smysl pro detail, pečlivost, samostatnost a komunikativnost
  • znalost anglického jazyka na úrovni B1
  • zkušenost s prací pro děti výhodou

Nabízíme:

  • 35 let zkušeností v oboru
  • zázemí stabilní české firmy s úspěšnými produkty pro děti
  • moderní kanceláře a zázemí v Business centru Písek
  • zajímavé finanční ohodnocení s podílem na výsledcích
  • vzdělávací kurzy, školení
  • slevu na firemní výrobky
  • přátelské a otevřené prostředí
  • příspěvek na stravování
  • flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • občerstvení na pracovišti
  • po zkušební době sick days a po roce volné pátky v letních měsících
  • výhodné mobilní tarify
  • firemní akce

Důležité:

  • nabízená pozice je na hlavní pracovní poměr (HPP) s nástupem ihned (případně dohodou)
  • místo výkonu práce: Písek