Všeobecná zdravotní sestra 40.000 + odměny - pobočka Znojmo

Jméno/Firma
Advantis Medical s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Zdravotnictví, farmacie
Vytvořeno
26. 9. 2024

Mít rodinu, mít na ní čas a zároveň pracovat je možné. Chápeme, že potřebujete prostor pro osobní život a zároveň mít stabilní finanční příjem. Pojďte se přidat k nám do týmu a dělejte práci, která má smysl…

Rychle se rozrůstáme a proto do našeho týmu přivítáme schopné všeobecné zdravotní sestry. Pokud hledáte práci v perspektivním oboru se zázemím stabilní společnosti, jste u nás na dobré adrese...

Hledáme všeobecné zdravotní sestry pro naši pobočku - Znojmo

Náplň práce:

* výhradně odborná ZDRAVOTNÍ PÉČE (nikoliv sociální – zásadní rozdíl v náplni práce viz.níže)

* příprava a podávání léků a výživy

* péče o invazivní vstupy

* ošetřovatelská RHB a edukace pacienta

* kontrola FF, orientační kontrola glykemie

* umělá domácí plicní ventilace, domácí perit. dialýza, parent. výživa (znalost není podmínkou!)

* další úkony dle Dg. pacienta

Znalost všech úkonů není podmínkou - pacienty přidělujeme na základě zkušeností, praxe a vzdělání.

Nabízíme:

* jednosměnný provoz bez nočních služeb v akreditované společnosti

* mobilní telefon a služební vůz

* flexibilní prac. doba (možnost spojit rodinný život s pracovním)

* přátelský pracovní kolektiv (stabilní a spokojený pracovní team je pro nás prioritou)

* profesionální a propracovaný školící/ adaptační systém

* další benefity (dodatková dovolená, vánoční benefity, možnost dalšího vzdělávání a růstu )

* dlouhodobou a spolehlivou spolupráci - jsme seriózní a stabilní společnost s dlouholetou tradicí na ČR trhu

Co od vás očekáváme:

* kvalifikací Všeobecná zdravotní sestra (SŠ či VŠ vzdělání)

* minimálně 1 rok praxe u lůžka

* samostatné rozhodování a iniciativu

* řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Rádi Vám k naší možné spolupráci povíme více. Pošlete nám svůj životopis a domluvme si osobní setkání. Budeme se těšit!