Quality Manager

Jméno/Firma
Wacker-Chemie, s.r.o.
Pracoviště
Podnikatelská 1186/45, Plzeň
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Němčina
Profese
Chemie a potravinářství
Vytvořeno
26. 9. 2024

Pro posílení našeho HUB týmu v Plzni hledáme vhodného kolegu / kolegyni na pozici:

Co Vás čeká?

  • Vedení týmu kvality a reklamací (cca 20 %)
  • Globální rozvoj procesů kvality a reklamací v oblasti nákupu a logistiky
  • Koordinace, vedení a provádění dodavatelských auditů
  • Konzultace důležitých reklamací s oddělením nákupu a jejich osobní vyřizování
  • Poradenství dodavatelům při definování a realizaci zlepšovacích opatření
  • Řízení a účast na certifikačních projektech a auditech

Jak si Vás představujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
  • Minimálně 5 let odborné praxe v oblasti zadávání veřejných zakázek, řízení dodavatelů nebo řízení kvality
  • Předchozí zkušenost s vedením lidí
  • Znalosti a zkušenosti v oblasti reklamací a řízení kvality
  • Znalost norem a zkušenost s audity (ISO 19011, QMB nebo IATF/VDA 6.3)
  • Výborná znalost AJ (obchodní jednání a denní využití); znalost NJ výhodou
  • Silná vůdčí osobnost, orientace na řešení a schopnost řešit konflikty
  • Ochota cestovat na audity i do jiných závodů společnosti WACKER, zejména do Burghausenu a Nünchritzu

Co můžeme nabídnout?

  • Profesní rozvoj v rámci stabilní mezinárodní společnosti
  • Zajímavé platové ohodnocení (s ročním bonusem 15%)
  • Stravenkový paušál 116 Kč/den
  • Příspěvek na dopravu 100 Kč/den
  • Flexi pass 20 000 Kč/rok
  • Příspěvek na dovolenou 10 000 Kč/rok
  • Příspěvek na Vánoce 10 000 Kč/rok
  • 5 týdnů dovolené a za každý třetí odpracovaný rok ve společnosti 1 den dovolené extra plus 3 dny sick leave za rok
  • Penzijní pojištění 4 166 Kč/měsíc
  • Zkrácenou pracovní dobu 7,5 hod/den
  • Smlouvu na dobu neurčitou

… a mnohem více!