Skladník

Jméno/Firma
DATASYS s.r.o.
Pracoviště
Třeboňská 229, Ševětín
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
26. 9. 2024

Pracovní nabídka

Co vás čeká:

  • práce ve skladu včetně nakládky a vykládky kamionů /NV
  • příjem a výdej zboží
  • práce s paletovým vozíkem (případně s VZV)
  • příprava skladového zboží k expedici
  • vybalování zboží a likvidace obalového materiálu
  • údržba svěřené techniky a areálu

Co od vás očekáváme my:

  • Spolehlivost a pracovitost
  • Dobrý zdravotní stav vzhledem k náročnosti práce (práce vhodná spíše pro muže)
  • Práce s obalovými materiály a expedice zásilek
  • Praxi s řízením VZV (není potřeba platný průkaz na VZV – zajistíme)

Co vám nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr na dobu určitou
  • místo výkonu práce - sklad Ševětín
  • pracovní oděvy
  • uplatnění na zajímavém projektu
  • zaměstnanecké benefity - sick days, stravenkový paušál 70Kč/směna, Multisport karta