Laborant / laborantka v Ústavu pro životní prostředí

Jméno/Firma
Univerzita Karlova - Přírodovědecká fakulta
Pracoviště
Benátská 433/2, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Věda, výzkum
Vytvořeno
26. 9. 2024

Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy hledá vhodného kandidáta / kandidátku na pozici laborant / laborantka na Ústavu pro životní prostředí.

Náplň práce:

  • Samostatná laboratorní práce v environmentální laboratoři sledující kvalitu všech a složek prostředí
  • Přípravné pomocné práce i samostatná analytická práce
  • Příprava protokolů
  • Management laboratoře

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání (vzdělání v chemických a biologických oborech je výhodou)
  • Práce s PC excel, word na uživatelské úrovni
  • Dobrá znalost ČJ
  • Aktivní přístup, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, schopnost práce v týmu, systematičnost, ochotu učit se nové věci, vysoké pracovní nasazení

Výhodou bude:

  • Pracovní zkušenosti s prací v laboratoři
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni

Nabízíme:

  • Pracovní poměr na dobu určitou (3 roky) s možností prodloužení
  • Příjemné pracovní prostředí v klidové zóně centra Prahy
  • Mzdové ohodnocení podle vnitřního mzdového předpisu
  • Příjemný pracovní kolektiv
  • Rozmanitou, zajímavou práci, která má smysl
  • Celou škálu benefitů: https://natur.cuni.cz/zamestnanci/benefity-pro-zamestnance

Termín nástupu: dle dohody (co nejdříve)