Samostatná / hlavní účetní (poloviční úvazek)

Jméno/Firma
ALSUS s.r.o.
Pracoviště
Milovice
Úvazek
Zkrácený
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Finance a ekonomika
Vytvořeno
26. 9. 2024

Do našeho týmu hledáme novou posilu na pozici samostatná / hlavní účetní zpočátku na částečný úvazek s postupným přechodem na plný úvazek.

Nemáme zájem o externí spolupráci s OSVČ.

Nástup: ihned

Náplň práce:

  • zpracování kompletního účetnictví společnosti vč. vystavování faktur
  • zpracování mezd a cestovních příkazů (do 10 zaměstnanců)
  • zpracování DPH, souhrnného hlášení (jsme měsíční plátce)
  • komunikace s orgány státní správy (OSSZ, ZP, FÚ)
  • kontrola saldokonta
  • inventarizace účtů a zpracování roční účetní závěrky
  • spolupráce s daňovým poradcem

Požadavky:

  • znalost podvojného účetnictví a související legislativy
  • zkušenosti se zpracováním mezd a cestovních příkazů
  • alespoň základní znalost režimu přenesené daňové povinnosti
  • zkušenosti s účtováním cizoměnových operací a kurzových rozdílů podmínkou
  • alespoň základní znalost angličtiny pro orientaci v cizojazyčných dokladech
  • znalost programu Pohoda výhodou
  • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost

Co vám můžeme nabídnout:

  • příjemné pracovní prostředí
  • flexibilní pracovní doba
  • pravidelná školení
  • 13. plat

Další otázky rádi zodpovíme při osobním pohovoru.